Hidrojen Jeneratörleri

Hidrojen Jeneratörleri

NEL Hydrogen 80 yıldan uzun bir şirket tarihine sahiptir. Şirket kuruluşu 1927 yılına dayanır. O tarihte Norsk Hydro olarak elektrolizer teknolojisi ile amonyak gübre imalatı başlamıştı. Daha sonraki yıllarda kullanılan teknolojiler ve şirket büyümeye devam etmiştir.

www.nel-hydrogen.com/home/

Norsk Hydro nun amonyak gübre üretiminde kullanılan, hidrojen üretim tesislerinden başlayarak, bugün endüstrinin birçok dalında NEL Hydrogen tarafından üretilen elektrolizerlerle yerinde hidrojen üüretimi yapılmaktadır.

NEL A ATMOSFERİK ELEKTROLİZERLER

NEL Hydrogen tarafından su elektrolizi prensibi ile çalışan ve atmosferik basınçta hidrojen üreteçleri, en kaliteli tesislerdir. Elektroliz konusunda 85 yılı aşkın tecrübe ve sürekli araştırma geliştirme çabaları ile, günümüzde eşsiz teknolojisine ulaşmıştır. Günümüzde, NEL A elektrolizer ler sağlamlığı, güvenilirliği ve enerji verimi ile tanınırlar.Bu özellikleri ile teknolojimiz diğer firmalara takip edecekleri bir kriter oluşturmaktadır.Kullanım kolaylığı, esnekliği, yüksek kapasitesi ve güvenilirliği ile karar kriterlerinize uygundur ve başka hiçbir yerde eşitlenemez bir çözüm sunarız.

NEL P-60 BASINÇLI ELEKTROLİZERLER

NEL P•60, işletme kolaylığı açısından ulaşılmaz teknolojik avantajlara sahip kompakt bir yüksek basınçlı elektrolizerdir.NEL P•60 yüksek saflıkta gaz üretirken aynı zamanda tam kapasitenin %10 ile %100 arasında çok özel dinamik çalışma özelliğine sahiptir. Hidrojen üretim miktarı, ihtiyaca anında cevap verir. Ayrıca elektrolizer çok uzun süreler stand-by konumuna alınabilirler, böylece tekrar hidrojen ihtiyacı olduğunda anında üretime geçerler.